Altvioolles bij Saskia

Al jarenlang geef ik met veel plezier les aan kinderen en jongeren in Amsterdam Westerpark.

Mijn aanpak is heel persoonlijk; ik kijk naar waar je naar toe wilt werken en welke stukken je leuk vindt om te spelen. Met een popnummer of je lievelingsstuk naar de les komen mag dus ook.

De altviool is een stukje groter dan de ‘sopraan’ viool en ligt qua geluid tussen de cello en de viool in. Zelf werd ik gevangen door de diepe klank van dit instrument en gebruik het veel bij studio-opnames van mijn band. De altviool is ook een fijn instrument als je in groepsverband wilt spelen.

Speel je al viool en wil je ook altviool leren spelen dan is de overstap heel makkelijk, beide instrumenten zijn goed te combineren.

Wil je ontdekken of dit instrument wat voor je is kun je je aanmelden voor de beginnerscursus van tien lessen.

Heb je geen eigen viool dan kan ik je ook helpen met adressen om een goede viool te huren voor een laag tarief. Dit is handig omdat je verschillende maten viool hebt afhankelijk van je armlengte. De viool groeit dus mee!

Wil je meer weten over de lessen check dan ook mijn website vioollesinamsterdam.nl.